RURO
Primim comenzi L-V, 09:00-18:00
социалки мобильные
RORU
Înregistrare - Logare
022 26 10 26
0
0

Cariere

CONSULTANT VINZARI în magazin Orange Partener

or.Chișinău

Ești un candidat potrivit, și ne dorim să primim CV-ul tău, dacă:
• Ai o dorință mare sa lucrezi si sa te realizezi profesional, chiar neavând experiență de lucru anterioară;
• Ai o prezență agreabilă, ești comunicabil și te manifești ca o persoană de încredere când conversezi cu alte persoane;
• Ai studii superioare finalizate sau în curs de finalizare. Studiile în domeniul economiei constituie un avantaj, dar nu sunt strict necesare;
• Ai experiență de lucru în domeniu vânzărilor și cunoști tehnicile de vânzare, ceea ce constituie un avantaj;
• Vorbești fluent limbile Română și Rusă;
• Știi să lucrezi la calculator/laptop, ai abilități bune de operare a programelor Microsoft Office (Outlook, Word, Excel ș.a.), browserelor Chrome, Internet Explorer ș.a.,Cunoșterea programului contabil 1C constituie un avantaj.
• Te caracterizează punctualitatea, responsabilitatea, abilitatea de convingere, capacitatea de a învăța rapid și un bun simț al umorului.

Responsabilitățile de bază ale postului:
• Consultarea clienților despre produse și servicii Conect și Orange;
• Vânzarea activă a produselor și serviciilor Conect și Orange.

Oferim posibilitatea de lucru într-un colectiv tânăr, profesionist, dinamic și vesel. Angajare oficială, Remunerarea conform rezultatelor vânzărilor realizate.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul însotit de o fotografie, la adresa de e-mail indicată mai jos, cu specificarea postului pentru care aplicaţi în subiectul scrisorii.
Vom fi bucuroși să examinăm împreună cu Dvs. posibilitățile de colaborare.

CASIER în magazin Orange Partener
or.Chișinău

• Ai studii superioare în domeniul economiei sau contabilității finalizate sau în curs de finalizare. Se acceptă stundenți la filiera “Frecvență redusă”;
• Știi să lucrezi la calculator/laptop, ai abilități bune de operare a programelor Microsoft Office (Outlook, Word, Excel ș.a.), browserelor Chrome, Internet Explorer ș.a.,Cunoșterea programului contabil 1C constituie un mare avantaj.

• Vânzarea a produselor și serviciilor Conect și Orange;
• Evidenta mijloacelor financiare și documentația financiară.

La expedierea Cv-ului se indica postul solicitat. La interviu vor fi invitate numai persoanele selectate.

Asus
Află primul despre promoții!
©2017 Conect. Toate drepturile sunt rezervate. Pentru informații suplimentare ne puteți contacta pe adresa de e-mail  infoline@conect.md
mergi spre înregistrare
Salut, prietene! :)
Intră
Parola:
Intră cu alt cont:
Oh, ai uitat parola?
bucuroși să vă ajutăm.
Introduceți adresa de e-mail, utilizată la înregistrare
Introduceți codul de confirmare
captchaReînoire
Link-ul către pagina de schimbare a parolei va fi expediat la adresa Dvs de e-mail
Ești deja intregistrat/ă? Logare
Bine ai venit
la Conect!
Crează-ți un cont în super magazinul nostru și vei avea posibilitatea să cumperi cele mai performante device-uri la cele mai avantajoase prețuri. Încearcă și nu vei regreta.